O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług montażu systemów kominowych oraz wentylacyjnych, w tym frezowania oraz rozwiercania przewodów.

Realizując zlecenia posiłkujemy się nowoczesnym sprzętem oraz skutecznymi metodami, które usprawniają działanie instalacji.  Specjalizujemy się we frezowaniu metodą diamentową, które daje znakomite efekty w postaci idealnie powiększonej średnicy otworu przy braku konieczności przeprowadzania poważnych prac remontowych. Do naszych codziennych zadań należy także montaż ceramicznych systemów kominowych oraz instalacji ze stali kwaso-żaroodpornej. Materiały, na których pracujemy, pochodzą bezpośrednio od uznanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że zapewniamy naszym klientom to, co najlepsze.

Rozwiercanie i frezowanie kominów to podstawa naszej działalności

Frezowanie jest działaniem, która pomaga udrożnić zapchany kanał kominowy w wyniku zalegania sadzy oraz spalin. Rozwiercony przewód umożliwia natomiast montaż wkładu kominowego oraz renowację całego systemu. Będzie to także skuteczny sposób na utrzymanie sprawnego systemu w przypadku wymiany urządzenia grzewczego na mocniejsze i bardziej wydajne. Nasze doświadczenie we frezowaniu kominów przekłada się na pozytywne doświadczenia klientów.


Zachęcamy Państwa do kontaktu – w trakcie rozmowy telefonicznej bądź wymiany wiadomości mailowych przedstawimy Państwu naszą pełną ofertę oraz przybliżymy metody, którymi się codziennie posiłkujemy. Przybliżymy Państwu także, na czym polega frezowanie diamentowe i jakie są korzyści wykorzystywania tej metody w przypadku poszerzania kominów.

Poznaj naszą ofertę

Systemy wentylacyjne i kominowe idealne dla Twojego domu

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami systemów wentylacyjnych i kominowych, dzięki czemu nasi klienci mają dostęp do znakomitych jakościowo materiałów oraz komponentów. Dysponujemy także zespołem ekspertów i fachowców, którzy wykorzystując swoją wiedzę, oferują klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.


Specjalizujemy się m.in. w montażu systemów kominowych z wkładem wykonanym z trwałej i niekorodującej stali szlachetnej z dodatkiem tytanu oraz molibdenu. Z kolei wykonane przez nas ceramiczne kominy zapewnią bezawaryjną i komfortową eksploatację przez wiele długich lat. Ceramiczne systemy, które polecamy naszym klientom, doskonale akumulują ciepło i cechują się znakomitą szczelnością.


Nasza oferta obejmuje także montaż systemów wentylacyjnych różnego typu: naturalnych, z wentylatorami nadmuchowymi i wywiewnymi oraz systemów mechanicznego odprowadzania powietrza z pomieszczeń.

Zaufaj rzetelnej firmie z wieloletnim doświadczeniem

Na wysoką jakość świadczonych przez nas usług składa się także znakomity kontakt z naszymi klientami. Zachęcamy Państwa do kontaktu – w trakcie rozmowy osobistej, telefonicznej lub mailowej przedłożymy Państwu naszą ofertę, odpowiemy na pytania i zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania związane z frezowaniem oraz montażem systemów kominowych i wentylacyjnych. Zapraszamy Państwa także do obejrzenia naszych realizacji. 

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania